Zážitková angličtina

Výuka jazyka mimo „sterilní prostředí“, mnohdy mimo komfortní zónu, ale tento způsob dá studentům nejvíce. Kurzy, kde se snažíme mluvit po celou dobu čistě anglicky, klidně i s chybami. Učíme se nebát se komunikovat se zahraničím. Zkoušíme si dokola stejné situace, abychom si je zafixovali a uměli pak rychle reagovat.

Otevřená škola
Výuka několika lektorů najednou na předem zvolená témata (vaření, konverzační fráze, poslechy v angličtině). Studenti si mohou během několika hodin vyzkoušet různé lektory s různými akcenty a způsoby práce. Vždy tvoříme jednotlivé skupiny dle úrovně, aby to pro ně bylo příjemnější.
Vaření
Skutečně se jedná o vaření různých jídel mezinárodních kuchyní. Komunikace probíhá v jazyce „jakýmkoliv způsobem“, i použití rukou a nohou je v pořádku. Studenti si během těchto kurzů povídají na různá témata týkající se hlavně vaření.
Ochutnávky piva a vína
Navozujeme studentům atmosféru pivovaru či vinného sklípku. Soutěžíme ve schopnosti rozeznat nápoje — zároveň ochutnáváme další pochutinky a necháme volně plynout komunikaci.
Víkendové kurzy
„Dopolední sedánky“ na téma „život“. Scházíme se ve skupinkách 6—8 studentů, povídáme si o tom, jak se máme. Hrajeme hry, které krásně bortí bariéry mezi lidmi. Po celou dobu se „cpeme“ dobrotami a pijeme lahodné nápoje, aby nás to bavilo ještě více!
Kurzy výslovnosti
Trénujeme správnou výslovnost anglických samohlásek a souhlásek na příkladech. Zaměření na slova, která jsou pro nás náročná. Důraz na plynulost.
Dětské jednodenní kurzy
Odpolední víkendové tvoření a řádění na různá témata s doprovodem angličtiny. Ukazujeme jim angličtinu v jiné podobě než ze školních lavic.
Pečení s dětmi
I děti mohou začít vnímat angličtinu jakou součást hraní, v tomto případě při pečení čehokoliv, co jim pak snad bude chutnat.
Cycling with Dough or workout with Aaron
I'm sure that you can have 2 in 1 in this course. You can both go for a trip on the bike and speak English all the way there and back. You can go to some playground and workout and at the same time speak English—isn't that interesting FOR YOU?

Zorganizujeme vám akci mezi přáteli nebo pro vaše děti

Čtěte náš blog