Kurzy pro veřejnost

Chcete se cítit v zahraničí jako profíci? Chcete vyzkoušet individuální nebo skupinovou výuku? Přijďte a pustíme se do toho! Zkusíme to od začátku až do překonání komfortní zóny.

Individuálky pro dospělé
Zaměřené na jedhoho studenta a jeho potřeby a zájmy. Volíme kombinaci gramatiky, slovní zásoby, poslechu a konverzace, na kterou klademe největší důraz. Většinou používáme při výuce vlastní materiály. Snažíme se navodit „mimoškolní“ atmosféru, ať se každý cítí fajn.
Individuálky pro děti
Rozvoj dosavadních znalostí dítěte, čím dříve dítě začne jakkoliv, tím lépe pro něj do „života“. Navozujeme spíše o hravou atmosféru. V určitém věku (cca od 12 let) už děti učíme v jazyce komunikovat ve větách, aby si vše automatizovali a tím byli lépe připraveni na „život“.
Doučování školních dětí
Pomoc se školní látkou. Výborné pro děti, které o to mají zájem. Je fajn pokusit se v nich vzbudit chuť se to učit. Je dobré je nejdříve lépe poznat a pak se zaměřit na to, co je baví.
Skupinové kurzy pro dospělé
Nejdůležitější je pro naši práci správné rozdělení studentů do skupin podle podobné úrovně. Nevypisujeme hromadné kurzy — tvoříme je ze studentů, kteří za námi přicházejí. Střídáme gramatiku, slovní zásobu, poslech a velký důraz klademe na vzájemnou konverzaci (otázky, odpovědi, postřeh). Rádi hrajeme hry, které studenty uvolní a více odblokují (ať už si pod tím představíte cokoliv).
Skupinové kurzy pro děti
Kurzy rozdělujeme podle věku a úrovně znalostí jazyka jednotlivých dětí. Děti pracují ve skupinách na různých projektech, tvoří společná díla, lektoři mluví na děti co nejvíce v jazyce, aby se naučili rozumět. Následuje snaha „rozmlouvat je“. Při výuce se poslouchá hudba, čtou články a sledují krátké filmy a seriály.
Konverzace s rodilým mluvčím
Nejúčinnější forma výuky po určité předchozí znalosti jazyka. Nejkrásnější na tom je, že vám čeština nepomůže. Studen se naučí nebát se mluvit a v praxi tak rychle a lépe reagovat.

Vybrali jste si kurz pro veřejnost?

Čtěte náš blog